Inteligentny magazyn energii LUNA od Huawei - montaż, konfiguracja, serwis - TARNÓW

07 września 2023

We wtorek, 05.09.2023, odbyło się szkolenie związane z inteligentnym magazynem energii LUNA2000 od renomowanego producenta, firmy Huawei.

Szkolenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony uczestników.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobyli praktyczną wiedzę na temat funkcjonowania magazynu energii LUNA2000 oraz dowiedzieli się, jakie akcesoria są niezbędne do jego poprawnego działania. Ponadto, omówiono metody monitorowania i zarządzania magazynem od Huawei, a także zastosowanie Backup Box, co pozwoliło uczestnikom lepiej zrozumieć możliwości tego systemu.

Część praktyczna szkolenia okazała się być szczególnie inspirująca i pożyteczna. Uczestnicy chętnie angażowali się w praktyczne ćwiczenia, co pozwoliło im zdobyć bezcenne doświadczenie w obszarze inteligentnych magazynów energii.

Całe wydarzenie było udane zarówno pod względem merytorycznym, jak i pod względem atmosfery. Uczestnicy byli aktywni, wchodzili w interakcje, dzielili się swoimi spostrzeżeniami, co sprawiło, że szkolenie było nie tylko źródłem wiedzy, ale także platformą do budowania relacji i wymiany doświadczeń.