Polska Akademia Fotowoltaiczna

Profesjonalne szkolenia i baza wiedzy z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii

O Akademii

Działając z ekspertami z zakresu poszczególnych dziedzin wychodzimy naprzeciw potrzebom prężnie rozwijającego się w Polsce rynku związanego z energią odnawialną. Chcemy być wsparciem nie tylko dla stawiających pierwsze kroki w
fotowoltaice czy innych systemach OZE, ale i dla doświadczonych specjalistów, którzy będą uzupełniać swoją wiedzę dziękinaszym szkoleniom czy Bazie Wiedzy. Celem Polskiej Akademii Fotwoltaicznej jest popularyzacja
dobrych praktyk instalatorskich i handlowych w oparciu o systemy fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii
czy EV. Podczas naszych szkoleń uzyskasz rzetelne informacje potwierdzone doświadczeniem a także zdobędziesz umiejętności praktyczne.

Czy Akademia jest dla Ciebie?

W naszych szkoleniach mogą uczestniczyć osoby zajmujące się Odnawialnymi Źródłami Energii – z naciskiem na instalacje fotowoltaiczne – o różnym stopniu znajomości tematu. Tematyka szkoleń poszerza wiedzę zarówno instalatorów systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła czy magazynów energii, ale też przedstawicieli handlowych, doradców czy projektantów. Poza szkoleniami związanymi z zagadnieniami czysto technicznymi Akademia zajmuje się również organizacją spotkań związanych z marketingiem i zarządzaniem oraz dobrymi praktykami w obsłudze klienta.

Dodatkowo – chcąc zwiększać świadomość na temat Odnawialnych Źródeł Energii – organizujemy szkolenia otwarte, skierowane do szerokiego grona odbiorców – inwestorów, studentów czy osób chcących pozyskać wiedzę na temat ekologicznego pozyskiwania energii.

Prowadzący

Wybierz ścieżkę rozwoju

Świadomy Inwestor OZE

Szukasz informacji na temat fotowoltaiki, pomp ciepła czy magazynów energii? Zastanawiasz się, jaki produkt wybrać i czy warto? Dołącz do Akademii i bierz udział w bezpłatnych szkoleniach. Nasi eksperci rozwieją Twoje wątpliwości i sprawią, że staniesz się świadomym inwestorem a Twój system będzie służył przez długie lata.

Kwalifikowany Instalator OZE

Dobrze wiesz, jak ważna jest zarówno wiedza techniczna, jak i PRAKTYCZNA. U nas, nawet podczas szkoleń online, przekażemy Ci niezbędne wpracy instalatora wskazówki, które wykorzystasz podczas montażu systemów energii odnawialnej. Korzystaj też ze szkoleń stacjonarnych i weź narzędzia w swoje ręce. Szkol się u specjalistów i zdobywaj certyfikaty!

Wyspecjalizowany Projektant Instalacji OZE

Zaprojektuj system PV z nami – dowiedz się z jakich narzędzi korzystać i od czego zacząć. Poznaj rozwiązania wykorzystywane przy bardziej skomplikowanych instalacjach i przygotuj projekty, które będą dawać największy uzysk.

Profesjonalny doradca klienta z zakresu OZE

W tej branży jesteś zarówno doradcą, jak i audytorem, ekspertem do spraw technicznych i kalkulatorem uzysków – rozwijaj wszystkie te umiejętności i zdobądź zaufanie klienta. Dołącz do szkoleń związanych z obsługą klienta, ale też poszerzaj wiedzę produktową i techniczną.

Zarządzaj szkoleniami w swojej Firmie

Tworzymy system CRM dla zalogowanych użytkowników, który pozwoli dołączać pracowników do panelu firmy i zarządzać odbywanymi przez nich szkoleniami. Dzięki tej funkcjonalności w łatwy sposób zapiszesz pracowników na szkolenia, pobierzesz ich certyfikaty czy zapytasz o zniżkę dla
grup. Konta firmowe otrzymają także dostęp do dodatkowych szkoleń jednak nie będą mogły brać udziału w szkoleniach dla inwestorów/osób prywatnych.

Kto za tym stoi?

Chcąc wzmacniać świadomość na temat Odnawialnych Źródeł Energii siły łączą najdłużej działający producent modułów PV Polsce – Bruk-Bet Fotowoltaika oraz dystrybutor urządzeń dla fotowoltaiki z rozbudowaną bazą poradnikowo-szkoleniową dla instalatorów – Bruk-Bet PV. Jako część Grupy Bruk-Bet działającej na rynku od 37 lat wiemy, jak ważne jest poszerzanie wiedzy na temat aktualnych technologii dostępnych na rynku, wartościowej obsługi klienta, systemów wsparcia czy opracowywania dokumentacji.

Nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz praktycy i autorytety z zakresu OZE z instytucji czy firm zewnętrznych pragną przekazać Ci cenną wiedzę i umiejętności.

Dołącz do Polskiej Akademii Fotowoltaicznej!

Praktyczna wiedza i umiejętności

Wybór własnej ścieżki rozwoju z dedykowanymi szkoleniami

Bezpłatna Baza Wiedzy dla zalogowanych użytkowników - artykuły, filmy, podcasty

Współpraca z prestiżowymi i renomowanymi instytucjami oraz firmami