Pomoc

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia skierowane do wszystkich, ale i dedykowane konkretnej grupie – np. dla instalatorów czy doradców klienta, ale też przykładowo szkolenie skierowane do firm lub osób prywatnych. Jeżeli szkolenie jest otwarte – oczywiście możesz wziąć w nim udział, jeżeli jednak określono grupę odbiorców – musisz do niej należeć, aby wziąć udział w szkoleniu.

Informacje o zapisie znajdziesz w opisie konkretnego szkolenia. Jeszcze w pierwszym kwartale 2021 roku oddamy w Twoje ręce intuicyjny system zapisu do Akademii, gdzie będziesz miał wgląd w swoją ścieżkę rozwoju wraz z możliwością pobrania zdobytych certyfikatów.

Organizujemy zarówno bezpłatne, jak i płatne szkolenia. Te pierwsze – darmowe – są najczęściej skierowane do inwestorów – osób prywatnych czy firm, które planują montaż fotowoltaiki, pompy ciepła czy rozważają zakup stacji do ładowania pojazdów. Podczas tych szkoleń przedstawiamy dostępne na rynku produkty wraz z ich parametrami. Co do szkoleń płatnych, najczęściej są związane z zagadnieniami technicznymi i wymagają minimum wiedzy specjalistycznej, aby zrozumieć przekaz. Podczas szkoleń płatnych kładziemy większy nacisk na przekazywanie wiedzy praktycznej.

O tym czy po danym szkoleniu otrzymasz certyfikat lub dyplom dowiesz się z opisu szkolenia.

Większość organizowanych przez nas szkoleń może odbyć się niemalże w każdym zakątku świata, ponieważ prezentowane są w formie online. Wystarczy komputer, laptop, smartphone czy tablet z dostępem do Internetu. Szkolenia są prowadzone przez ekspertów na żywo, przez co masz stałą możliwość dopytania o nurtujące Cię kwestie podczas szkolenia. Wiedząc jednak, jak cenne są umiejętności praktyczne – w nasz program wpisane są szkolenia stacjonarne. Dysponujemy rozbudowaną bazą labolatoryjną i sprzętową, która pozwoli Ci nabywać niezbędne doświadczenia.