Jesień z pompami ciepła – przygotujemy Cię do sezonu – rozszerz usługi o montaż pomp i klimatyzacji z funkcją grzania.

03 października 2023

Październik to idealny moment, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku odnawialnych źródeł energii, zwiększyć swoje umiejętności i przygotować się na nadchodzący sezon.

 

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na cykl szkoleń, który jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na usługi montażu pomp ciepła i klimatyzacji. To wyjątkowa okazja dla Was, aby rozwinąć swoją działalność i zyskać konkurencyjną przewagę w sektorze odnawialnych źródeł energii.

 

Do kogo jest skierowane szkolenie?

 

Do osób, które rozważają rozszerzenie swojej działalności o usługi montażu pomp ciepła i klimatyzacji oraz chcących uzyskać pewność i wsparcie przy pierwszej instalacji, dzięki usłudze Avrii HeatAssist, dostępnej tylko dla uczestników szkolenia.

 

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

 

  • Cenna Wiedza i Umiejętności: Na szkoleniu zdobędziesz nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne narzędzia, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes. Dowiesz się, jak skutecznie docierać do klientów oferując usługi montażu pomp ciepła i klimatyzacji.

 

  • Zrozumienie Rynku i Konkurencyjność: Nasze szkolenia pomogą Wam zrozumieć rynek grzewczy oraz dostępne możliwości dofinansowania. To kluczowe informacje, które pozwolą Wam dostosować ofertę do oczekiwań klientów i konkurować skutecznie na rynku.

 

  • Wskazówki dla rozpoczęcia działalności: Przedstawimy Ci wszystkie niezbędne wymagania, które musisz spełnić, aby rozpocząć działalność w tej branży. Unikniesz potencjalnych problemów i błędów.

 

  • Skuteczny dobór sprzętu: Będziesz miał okazje, aby poznać parametry i funkcjonalności różnych rodzajów pomp ciepła i klimatyzacji od specjalistów z branży. Otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące wyboru najlepszego sprzętu.

 

  • Optymalne Rozwiązania Klimatyzacyjne: Przedstawimy Ci, które urządzenia klimatyzacyjne sprawdzą się najlepiej, zwłaszcza w sezonie grzewczym. Dzięki temu będziesz w stanie sprostać potrzebom swoich klientów.

 

  • Profesjonalne Wsparcie Techniczne: Dodatkową korzyścią jest nasza usługa Avrii HeatAssist, dostępna tylko dla uczestników szkolenia. Otrzymasz profesjonalne wsparcie techniczne przy pierwszej instalacji pompy ciepła, co pozwoli Ci działać pewnie i skutecznie.

 

Szkolenia w 6 lokalizacjach w Polsce:

 

Nasze szkolenia odbędą się w 6 różnych lokalizacjach w całym kraju.

 

Wrocław: Zapisz się tutaj

Poznań: Zapisz się tutaj

Łódź: Zapisz się tutaj

Lublin: Zapisz się tutaj

Tarnów: Zapisz się tutaj

Warszawa: Zapisz się tutaj

 

 

Szkolenia są bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Limit uczestników z jednej firmy wynosi 3 osoby.

 

Nie zwlekajcie! Jesień z pompami ciepła to idealny moment, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku odnawialnych źródeł energii, zwiększyć swoje umiejętności i przygotować się na nadchodzący sezon. Dołączcie do nas i razem z nami zwiększcie swoje możliwości biznesowe!