Montaż pomp ciepła od podstaw - kurs hydrauliczny

04 września 2023

W dniach 30-31.08 odbyło się dwudniowe szkolenie teoretyczno-praktyczne z zakresu hydrauliki ciepłowniczej. 

Szkolenie rozpoczęło się od części teoretycznej, podczas której nasi wykładowcy, eksperci w dziedzinie hydrauliki ciepłowniczej, przedstawili uczestnikom podstawowe koncepcje, terminologię oraz zasady działania systemów ciepłowniczych. Prezentacje były bogate w przykłady praktyczne i case study, co pozwoliło uczestnikom zrozumieć złożoność tematu.

Drugiego dnia szkolenia przyszedł czas na część praktyczną. Uczestnicy mieli okazję samodzielnie pracować z różnymi narzędziami i urządzeniami używanymi w hydraulice ciepłowniczej. Wykonali również różnego rodzaju ćwiczenia, które pozwoliły im zdobyć praktyczne umiejętności.

Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazję zadawać pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami związanych z hydrauliką ciepłowniczą. Była to doskonała okazja do wymiany wiedzy i budowania relacji z innymi profesjonalistami z branży.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zachęcamy do korzystania z innych szkoleń i inicjatyw edukacyjnych organizowanych przez Polską Akademię Fotowoltaiczną.