Magazyn energii i kondycjoner sieci Pixii dla biznesu - dobór, konfiguracja, montaż - szkolenie dla firm instalatorskich

Opis szkolenia

Jesteś instalatorem? Poznaj zaawansowany, modułowy magazyn energii Pixii dla biznesu i przemysłu. Dowiedz się, w jaki sposób dobrać urządzenie na potrzeby klienta oraz jak przebiega proces montażu i instalacji. Nasi eksperci wytłumaczą, jak zbudowany jest bank energii Pixii PowerShaper 2.0, z jakimi modułami bateryjnymi jest kompatybilny oraz jak połączyć poszczególne elementy szafy.

 

Podczas szkolenia praktycznego w Tarnowie zostaną również omówione dodatkowe funkcje pracy urządzenia. Zaprezentujemy funkcjonalności technologii od Pixii, które pozwalają m.in. na:

 1. Zwiększenie autokonsumpcji
 2. Ograniczenie opłat wynikających ze zmian dobowych cen energii
 3. Redukcję kosztów mocy przyłączeniowej
 4. Zmniejszenie obciążenia szczytowego – peak shaving
 5. Wsparcie wewnętrznej sieci energetycznej
 6. Wsparcie asymetrii napięciowej
 7. Kompensację mocy biernej

 

Poznasz możliwości zaawansowanych systemów magazynowania, przetwarzania i konsumpcji energii. Dowiesz się też, co wyróżnia bank energii PIXII PowerShaper 2.0 na rynku europejskim.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do instalatorów systemów OZE. Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Co zyskujesz?

DOWIESZ SIĘ:

 1. W jaki sposób dobrać, skonfigurować i uruchomić magazyn Pixii PowerShaper 2.0
 2. Poznasz funkcjonalności urządzenia, m.in. praca na żądanie, peak shaving, wsparcie asymetrii napięciowej, praca w harmonogramach, kompensację mocy biernej
 3. Dowiesz się co wyróżnia zaawansowany, modułowy bank energii Pixii od innych tego typu urządzeń

Program

9:45-10:00 – Rejestracja uczestników

10:00-13:00 – Blok szkoleniowy I  Omówienie budowy Banku Energii Pixii PowerShaper2.0 , opis funkcjonalności oraz procedura pierwszego uruchomienia.

13:00-13:45 – Lunch

13:45-16:00 – Blok szkoleniowy II – Uruchomienie i konfiguracja w praktyce, kalibracja systemu, implementacja wybranej funkcjonalności, harmonogram pracy, dostęp zdalny

16:00 – Zakończenie z rozdaniem certyfikatów

Informacje dodatkowe

W czasie szkolenia przewidziany jest poczęstunek oraz obiad dla uczestników. Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem uczestnictwa.RABATY NA SZKOLENIE DLA PARTNERÓW BRUK-BET PV I BRUK-BET FOTOWOLTAIKA!

Zapytaj o możliwość uzyskania zniżki swojego Opiekuna!

Przed zapisem zapoznaj się z REGULAMINEM SZKOLEŃ

 

Więcej o magazynie energii PIXII TUTAJ


Prowadzący

Paweł Szarek

W branży elektrotechnicznej działa od ponad 13 lat, doświadczenie zdobywał przy dużych projektach przemysłowych w Austrii czy Belgii. Specjalista ds. technicznych w Avrii i pierwsza pomocna dłoń instalatorów systemów fotowoltaicznych. W swojej pracy stawia na promowanie dobrych praktyk związanych z montażem instalacji z naciskiem na poprawne dobieranie komponentów, połączenia czy pomiary. Pasjonują go systemy OZE wykorzystywane do budowy bezkosztowych domów energooszczędnych. Jego doświadczenie i wiedzę produktową a także techniczną potwierdzają między innymi certyfikaty Huawei.


 • CENA
 • 180,00 zł netto
 • DATA
 • 13 kwietnia 2023
 • LOKALIZACJA
 • Tarnów
 • TEMAT
 • fotowoltaika, moduły, projektowanie, magazynowanie energii, zarządzanie
 • ODBIORCA
 • instalator, projektant, doradca klienta
 • POZIOM
 • podstawowy

  Sprawdź podobne szkolenia

  Polecamy

  Nie znalazłeś tego, czego szukałeś ?

  Zapytaj o indywidualną wycenę szkolenia dostosowanego do Twoich potrzeb!

  Wypełnij formularz

  Proponowany termin (wybierz datę z kalendarza)

  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest AVRII sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, ul. Mroźna 8, 33-102 Tarnów. O celach, podstawach i zakresie przetwarzania przez nas Pana/Pani danych można przeczytać w Regulaminie Serwisu i Polityce prywatności.