Nowości produktowe branży OZE – moduły fotowoltaiczne LONGi, systemy zarządzania energią Huawei

Opis szkolenia

Szukasz informacji na temat najnowszych rozwiązań z branży odnawialnych źródeł energii?

Dołącz do szkolenia, podczas którego eksperci podzielą się z Tobą aktualną wiedzą na temat nowości od dwóch producentów na rynku OZE: LONGi i Huawei.

Wydarzenie odbędzie się 06.08.2024 w Tarnowie (woj. małopolskie) i będzie podzielone na dwie części:

Pierwsza część szkolenia poświęcona będzie najnowszej serii produktowej firmy LONGi - Hi-MO X6. Poznasz pełną ofertę, dowiesz się więcej o wydajności, estetyce wykonania oraz innowacyjnych cechach produktów LONGi. Wiedza zdobyta podczas tej sesji pozwoli Ci na skuteczniejsze doradztwo klientom oraz lepsze dopasowanie oferty do ich potrzeb.

Druga część szkolenia skupi się na nowościach produktowych firmy Huawei. Szczegółowo omówione zostaną dwa produkty: magazyn energii Huawei LUNA2000-7 oraz system zarządzania energią EMMA. Bateria LUNA2000-7 wyróżnia się większą pojemnością, nowym designem oraz zwiększoną ochroną przeciwpożarową i odpornością na niskie temperatury. System EMMA umożliwia ujednolicone planowanie i zarządzanie energią domową, co przekłada się na jeszcze większą efektywność i oszczędności dla użytkowników.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do handlowców zajmujących się sprzedażą systemów OZE, doradców klienta w firmach związanych z odnawialnymi źródłami energii, menedżerów sprzedaży i zarządzania projektami OZE oraz wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami w branży fotowoltaicznej i zarządzania energią.

Co zyskujesz?

 • Zdobędziesz najnowszą wiedzę o produktach LONGi i Huawei.
 • Podniesiesz swoje kompetencje doradcze i sprzedażowe.
 • Będziesz miał możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami i okazję na wymianę doświadczeń.

Program

10:00 – 11:30 Część I: Moduły Fotowoltaiczne LONGi

11:30 - 11:50 Przerwa kawowa

11:50 - 13:00 Część II: Magazyn energii Huawei LUNA2000-7

13:00 - 13:30 - Przerwa obiadowa

13:30 - 14:30 - System zarządzania energią EMMA

14:30 - 15:00 - Q&A

Informacje dodatkowe

Szkolenie stacjonarne. 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Obowiązuje kolejność zapisów. Maksymalnie 3 osoby z jednej firmy.


Prowadzący

Albin Okoń

Dyrektor Sprzedaży Bruk-Bet Fotowoltaika. Jednym z priorytetów jego działań jest edukacja firm partnerskich Bruk-Bet Fotowoltaika oraz wchodzących na rynek fotowoltaiki nowych firm instalatorskich. Prowadzi liczne szkolenia i prelekcje, propagując działania proekologiczne i innowacyjne technologie umożliwiające niezależność energetyczną przedsiębiorstw.


Daniel Moczulski

Jest odpowiedzialny za strategiczny plan rozwoju biznesu oraz zarządzanie kanałami sprzedaży oraz rozwój biznesu LONGi Solar w regionie Europa – Poland&Baltics. Od wielu lat związany z branżą fotowoltaiczną i rozwojem produktów efektywnościowych i do inteligentnego zarządzania energią. Posiada duże doświadczenie w segmencie wielkoskalowych projektów PV. Pracował między innymi dla GoodWe, wprowadzając markę i jej produkty na rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej w Grupie E.ON, gdzie odpowiadał za budowanie i strategię produktową w segmencie energii odnawialnej. Odpowiadał za działania CSR i projekty edukacyjne Fundacji RWE w Polsce. Absolwent prestiżowych kursów zarządzania projektami EY Academy of Business. 

 


 • CENA
 • darmowe
 • DATA
 • 06 sierpnia 2024
 • LOKALIZACJA
 • Tarnów
 • TEMAT
 • fotowoltaika, moduły, falowniki, magazynowanie energii
 • ODBIORCA
 • doradca klienta
 • POZIOM
 • podstawowy

  Sprawdź podobne szkolenia

  Polecamy

  Nie znalazłeś tego, czego szukałeś ?

  Zapytaj o indywidualną wycenę szkolenia dostosowanego do Twoich potrzeb!

  Wypełnij formularz

  Proponowany termin (wybierz datę z kalendarza)

  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest AVRII sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, ul. Mroźna 8, 33-102 Tarnów. O celach, podstawach i zakresie przetwarzania przez nas Pana/Pani danych można przeczytać w Regulaminie Serwisu i Polityce prywatności.