SZKOLENIE CYKLICZNE Montaż carportów Avrii SOL - szkolenie praktyczne

Opis szkolenia

Uwaga! Jesteś na stronie szkolenia cyklicznego - termin szkolenia zostanie ustalony, po zebraniu minimalnej liczby chętnych!

Szkolenie z montażu carportów Avrii SOL to praktyczny kurs dla osób, które chcą nauczyć się profesjonalnie montować konstrukcje tej marki.


Carporty Avrii SOL to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko zapewnia elastyczne rozbudowanie stanowisk parkingowych, ale także spełnia wysokie wymagania estetyczne i funkcjonalne.

Podczas szkolenia uczestnicy poznają zasady montażu carportów Avrii SOL, w tym dobór odpowiednich narzędzi. 
Instruktor przedstawi i omówi kluczowe aspekty związane z bezpieczeństwem i wytrzymałością konstrukcji.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje i zdobyć cenne wskazówki dotyczące montażu carportów Avrii SOL.

Co zyskujesz?

Zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat montażu carportów Avrii SOL, w tym doboru odpowiednich narzędzi oraz metodę instalacji.
Poznasz jakie możliwości zabudowy i wykorzystania dają carporty Avrii SOL. Dowiesz się o jakiej mocy instalacje fotowoltaiczne można zamontować stosując carporty Avrii SOL.


Program

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w tym szkoleniu, to serdecznie zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału. Po zebraniu minimalnej liczby uczestników, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin i przekazać więcej informacji na temat programu szkolenia.

 

Szkolenie potrwa ok. 6 godzin, w zależności od zaangażowania uczestników.

Informacje dodatkowe

Szkolenie jest bezpłatne, jednakże w przypadku, gdy uczestnik nie pojawi się na szkoleniu i nie powiadomi o swojej nieobecności minimum tydzień przed rozpoczęciem szkolenia, organizator zastrzega sobie prawo do naliczenia kosztów organizacyjnych w wysokości 100 zł netto.

 

Już teraz, możesz poznać Carporty Avrii SOL, korzystając z Bazy Wiedzy Polskiej Akademii Fotowoltaicznej po wejściu w TWOJE KONTO (prawy górny róg, dostępne po zalogowaniu).

Instrukcję, jak uzyskać dostęp do archiwalnego webinaru - nowoczesne carporty do zastosowań domowych i komercyjnych znajdziesz TUTAJ.


 • CENA
 • darmowe
 • DATA
 • 01 stycznia 1970
 • LOKALIZACJA
 • Tarnów
 • TEMAT
 • fotowoltaika, zabezpieczenia, konstrukcja, stacje ładowania, elektromobilność
 • ODBIORCA
 • instalator
 • POZIOM
 • podstawowy

Jesteś zainteresowany tym szkoleniem? Zgłoś się – po zebraniu minimalnej liczby uczestników skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

  Sprawdź podobne szkolenia

  Polecamy

  Nie znalazłeś tego, czego szukałeś ?

  Zapytaj o indywidualną wycenę szkolenia dostosowanego do Twoich potrzeb!

  Wypełnij formularz

  Proponowany termin (wybierz datę z kalendarza)

  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest AVRII sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, ul. Mroźna 8, 33-102 Tarnów. O celach, podstawach i zakresie przetwarzania przez nas Pana/Pani danych można przeczytać w Regulaminie Serwisu i Polityce prywatności.